MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASSkup Aut Ząbkowice Śląskie

Stacja Demontażu pojazdów Ząbkowice Śląskie

Stacja demontażu pojazdów AWmotors to firma z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w demontażu samochodów powypadkowych oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji ze względu na ich wiek i stan techniczny. W naszej stacji demontażu pojazdów każdy samochód jest bezpiecznie rozkładany na części, które następnie są przekazywane licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom. Nasza stacja demontażu pojazdów mieści się w Łagiewnikach, ale oferta skierowana jest również do klientów z miejscowości Ząbkowice Śląskie.

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Stacja demontażu pojazdów (auto szrot Ząbkowice Śląskie) AwMotors charakteryzuje się :

 • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
 • płatnością gotówką.

Skup Aut z Ząbkowic Śląskich

Skup aut Ząbkoiwice Śląskie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie sprzedać swój samochód. Za skupem aut przemawia przejrzystość transakcji oraz duża oszczędność czasu.

Od kilkunastu lat działamy na rynku i skupujemy auta używane różnych marek bez względu na stan techniczny pojazdu. AWmotors oferuje skup aut na terenie Ząbkowic śląskich i okolic (Skup Aut Wrocław). Chętnie współpracujemy z klientami z całej Polski.

 • Skup aut dostawczych / osobowych
  W największym zakresie zajmujemy się skupem aut dostawczych oraz osobowych, ale nie ograniczamy się tylko do nich. Możemy odkupić także przyczepy kempingowe, busy oraz motocykle.
 • Skup samochodów różnych marek
  Nie ograniczmy się do wybranych producentów aut. Interesują nas samochody różnych marek
  Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają nam dokonać rzetelnej wyceny, proponując warunki korzystne dla obu stron.
 • Skup aut powypadkowych
  Stan pojazdu nie musi być idealny. Interesują nas auta uszkodzone, powypadkowe czy auta przeznaczone do złomowania.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut?

Do skupu aut warto oddać samochody, których sprzedaż na rynku wtórnym może być trudna ze względu na ich wiek lub poziom wyeksploatowania. Dzięki sprzedaży pojazdu w skupie aut w Ząbkowicach Śląskich unikniemy kosztów wynikających z konieczności utrzymania pojazdu. Ze skupu aut korzystają właściciele powypadkowych i niesprawnych samochodów, których naprawa jest często nieopłacalna. Jednym z największych atutów skupu aut jest szybkość transakcji. Sprzedaż auta przeprowadzana jest szybko, a formalności ograniczone są do minimum, dzięki czemu pieniądze można otrzymać od ręki. Należy pamiętać, że wartość skupowanego samochodu jest zależna głównie od wagi pojazdu.

Zalety skupu aut w AwMotors

 • minimum formalności – procedura skupu pojazdów prowadzona jest w sposób prosty i szybki, ograniczający formalności do niezbędnego minimum.
 • szybki dojazd do Kłodzka po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pojazdu
 • konkurencyjne ceny skupu aut – naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny.

Zobacz również ofertę skupu Aut we Wrocławiu

Auto szrot pojazdów Ząbkowice Śląskie

Auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych. Wszystkie transakcje muszą być udokumentowane i powinny wskazywać pochodzenie poszczególnych elementów.

AWmotors to świetnie zlokalizowany auto szrot dla klientów z Ząbkowic Śląskich specjalizujący się w handlu silnikami i skrzyniami biegów. Nasz auto Szrot pozwala zmniejszyć koszty naprawy każdego samochodu

Usługi naszego auto szrotu oferujemy mieszkańcom zarówno Ząbkowic Śląskich, jak i okolicznych miejscowości. Z usług naszego auto szrotu często korzystają mieszkańcy Kłodzka, Ziębic,Strzelina czy Wrocławia. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne.

Profesjonalny skup aut Ząbkowice ŚląskieAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024