MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASStacja demontażu pojazdów ze Strzelina

Stacja Demontażu pojazdów Strzelin

Stacja demontażu pojazdów AWmotors to firma z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w demontażu samochodów powypadkowych oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji ze względu na ich wiek i stan techniczny. W naszej stacji demontażu pojazdów każdy samochód jest bezpiecznie rozkładany na części, które następnie są przekazywane licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom. Nasza stacja demontażu pojazdów mieści się Łagiewnikach, ale oferta skierowana jest również do klientów ze Strzelina.

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skup Aut ze Strzelina

AWmotors oferuje skup aut na terenie Strzelina, Łagiewnik i okolic (Skup Aut Wrocław). Skupujemy auta używane różnych marek bez względu na stan techniczny pojazdu. Interesują nas auta uszkodzone, powypadkowe czy auta przeznaczone do złomowania.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut w Strzelinie?

Do skupu aut warto oddać samochody, których sprzedaż na rynku wtórnym może być trudna ze względu na ich wiek lub poziom wyeksploatowania. Dzięki sprzedaży pojazdu w skupie aut we Strzelinie unikniemy kosztów wynikających z konieczności utrzymania pojazdu. Ze skupu aut korzystają właściciele powypadkowych i niesprawnych samochodów, których naprawa jest często nieopłacalna. Jednym z największych atutów skupu aut jest szybkość transakcji. Sprzedaż auta przeprowadzana jest szybko, a formalności ograniczone są do minimum, dzięki czemu pieniądze można otrzymać od ręki. Należy pamiętać, że wartość skupowanego samochodu jest zależna głównie od wagi pojazdu.

Zalety auto skupu w AwMotors

  • minimum formalności – procedura skupu pojazdów prowadzona jest w sposób prosty i szybki, ograniczający formalności do niezbędnego minimum.
  • szybki dojazd do Kłodzka po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pojazdu
  • konkurencyjne ceny skupu aut – naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny.

Zobacz również ofertę skupu Aut we Wrocławiu

Auto szrot pojazdów ze Strzelina

Auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych. Specjalizujemy się w handlu silnikami i skrzyniami biegów.

Usługi naszego auto szrotu oferujemy mieszkańcom zarówno Strzelina, jak i okolicznych miejscowości. Z usług naszego auto szrotu często korzystają mieszkańcy KłodzkaZiębicZąbkowic Śląskich czy Wrocławia. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne.

Profesjonalny skup samochodów StrzelinAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut używanych we Wrocławiu

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024