MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń: +48 664 940 133‬


Wyszukaj pojazd

lub przejdź do listy wszystkich pojazdów

Nasze wszystkie auta

Skup Aut Wrocław

Stacja demontażu pojazdów AWmotors to firma z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w demontażu samochodów powypadkowych oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji ze względu na ich wiek i stan techniczny. W naszej stacji demontażu pojazdów każdy samochód jest bezpiecznie rozkładany na części, które następnie są przekazywane licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom.

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skup samochodów używanych z Wrocławia

W AW Motors oferujemy możliwość skorzystania ze skupu aut z Wrocławia i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wymagania oraz komfort klienta. Troszczymy się, aby naszej usługi były świadczone kompleksowo i profesjonalnie. Skup aut to dzisiaj jedna z najszybszych opcji sprzedaży starego samochodu. Cieszy się ona sporym zainteresowaniem ze względu na łatwy sposób sprzedaży starych i używanych samochodów.

W obszarze naszego zainteresowania znajdują się pojazdy uszkodzone, powypadkowe, stare i zaniedbane, a także samochody przeznaczone do złomowania – za każde z nich gwarantujemy otrzymanie gotówki od ręki. Zakres naszego działania pozwala na obsługę klientów z wielu miast województwa dolnośląskiego.

Nasza firma działa na terenie Wrocławia, ale z naszych usług korzysta wielu klientów z całego województwa dolnośląskiego. Skup aut Wrocław prowadzony jest przez zespół specjalistów, którzy od wielu lat działają w branży i posiadają niezbędne doświadczenie.


Skup Aut AW MOTORS

ul. Boya-Żeleńskiego 27, 51-160 Wrocław

tel: 530 403 534


Skup Aut Wrocław

Czym jest skup samochodów Wrocław?

Skup aut – jak sama nazwa wskazuje – skupuje stare, używane samochody, które mogą być w każdym stanie technicznym. Daje to możliwość sprzedaży auta bez względu na jego wiek, zniszczenie, niesprawność, a nawet jeśli pojazd jest wypadkowy bądź poleasingowany. Skup aut działa na bardzo podobnych zasadach jak komisy samochodowe. Jednak te drugie są jedynie pośrednikami pomiędzy sprzedającym a kupującym, natomiast skupy aut za gotówkę stają się bezpośrednimi nabywcami sprzedawanego pojazdu. Co istotne, skupy nie pobierają żadnej prowizji za kupno i sprzedaż pojazdu. Skup aut to również świetna decyzja, jeśli jest potrzeba całkowitego pozbycia się samochodu, takie punkty zajmują się także złomowaniem pojazdów.


 

Skup Aut Wrocław – jak dojechac?

Najczęściej zadawane pytania:

Jak długo trwa cała procedura skupu auta?

W większości przypadków transakcja jest realizowana jednego dnia w przeciągu kilku godzin. Ograniczenie formalności do niezbędnego minimum oraz przejrzysta umowa znacząco przyspieszają ten proces.

Czy auto musi być zarejestrowane w Polsce?

Złomujemy samochody zarejestrowane w Polsce , mamy również możliwość złomowania aut zarejestrowanych za granicą, które uległy wypadkom.

Jakie warunki trzeba spełnić, by możliwy był skup pojazdu?

Podstawowym warunkiem do skupu aut jest dostarczenie kompletu dokumentów (dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający naszą tożsamość, dowód rejestracyjny karta pojazdu w przypadku jej wydania) oraz uregulowana sytuacja prawna. Pojazd nie może być przedmiotem sporów sądowych, spraw komorniczych.

Czy skupujecie auta z niekompletną dokumentacją?

W przypadku zaginięcia lub zniszczenia jednego z dokumentów (dowodu rejestracyjnego lub kary pojazdów) sprzedawca zobowiązany jest do odebrania z wydziału komunikacji zaświadczenia o rejestracji pojazdu. Samochody z takim zaświadczeniem mogą być skupowane.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut?

Do Awmotors warto oddać samochody, których sprzedaż na rynku wtórnym może być trudna ze względu na ich wiek lub poziom wyeksploatowania. Dzięki sprzedaży pojazdu w skupie aut we Wrocławiu unikniemy kosztów wynikających z konieczności utrzymania pojazdu. Z usług firmy korzystają właściciele powypadkowych i niesprawnych samochodów, których naprawa jest często nieopłacalna. Jednym z największych atutów skupu aut jest szybkość transakcji. Sprzedaż auta przeprowadzana jest szybko, a formalności ograniczone są do minimum, dzięki czemu można otrzymać gotówkę do ręki. Należy pamiętać, że wartość skupowanego samochodu jest zależna głównie od wagi auta.AW MOTORS

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

e-mail: awmotors@vp.pl
Auto kasacja pojazdów Strzelin, Kłodzko, Łagiewniki Ziębice, Ząbkowice Śląskie

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2022