MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń: +48 664 940 133‬


Wyszukaj samochód w Skupie Aut

lub przejdź do listy wszystkich pojazdów

Nasze wszystkie auta

Skup Aut Wrocław

Nasz Skup Aut działa od ponad 12 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że mamy na koncie dziesiątki zrealizowanych transakcji. W odróżnieniu od innych skupów aut nie ograniczamy się wyłącznie do Wrocławia, ale nasz usługi kierujemy do właścicieli pojazdów z okolicznych miejscowości takich jak Strzelin, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie czy Ziębice. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego w razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać do klienta, pod wskazany przez niego adres.


AW MOTORS – Skup Aut / samochodów Wrocław

ul. Boya-Żeleńskiego 27, 51-160 Wrocław

tel: 530 403 534


Czym jest skup samochodów Wrocław?

Skup aut – jak sama nazwa wskazuje – skupuje stare, używane samochody, które mogą być w każdym stanie technicznym. Daje to możliwość sprzedaży auta bez względu na jego wiek, zniszczenie, niesprawność, a nawet jeśli pojazd jest wypadkowy bądź poleasingowany. Skup aut działa na bardzo podobnych zasadach jak komisy samochodowe. Jednak te drugie są jedynie pośrednikami pomiędzy sprzedającym a kupującym, natomiast skupy aut za gotówkę stają się bezpośrednimi nabywcami sprzedawanego pojazdu. Co istotne, skupy nie pobierają żadnej prowizji za kupno i sprzedaż pojazdu.

Rzetelność i uczciwość to główne atuty naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja była przeprowadzana w sposób transparentny. W AW Motors pracują specjaliści w dziedzinie motoryzacji, którzy potrafią szybko i trafnie dokonać wyceny pojazdu. Nasz Skup Aut we Wrocławiu błyskawicznie realizuje swoje usługi, dzięki czemu udało nam się zyskać szerokie grono zadowolonych klientów. Klienci cenią nas za profesjonalne podejście do każdej transakcji. Jesteśmy dostępni niemal o każdej godzinie i odpowiadamy na każde zgłoszenie.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Sprzedaż samochodu do skupu aut we Wrocławiu

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym i czasochłonnym zadaniem jest zbycie starego pojazdu. Zamieszczanie ogłoszeń oraz kontaktowanie się z wieloma potencjalnymi klientami wymaga poświęcenia czasu, uwagi, a także potrafi być wyczerpujące. Korzystając z usług naszej firmy, pozbędziesz się auta szybko i sprawnie. Tym samym zaoszczędzisz sporo czasu na odbieraniu telefonów od potencjalnych kupców. Skup Aut cieszy się ona sporym zainteresowaniem ze względu na łatwy sposób sprzedaży starych i używanych samochodów. Jesteśmy zainteresowani pojazdami najpopularniejszych marek, więc bez obaw możemy dokonać wyceny każdego auta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a w naszej pracy skupiamy się, aby nasze usługi były świadczone kompleksowo i profesjonalnie.

Skup Aut Wrocław

Najlepszy skup aut powypadkowych i uszkodzonych

AW Motors nie ogranicza się do skupu wyłącznie sprawnych pojazdów. W obszarze naszego zainteresowania znajdują się pojazdy uszkodzone, powypadkowe, stare i zaniedbane, a także samochody przeznaczone do złomowania – za każde z nich gwarantujemy otrzymanie gotówki od ręki.

W przypadku poważnego uszkodzenia auta, gdy jego naprawa okazuje się nieopłacalna, bardzo korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze skupu aut. Dbamy o to, by transakcja była przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, a klient uzyskał atrakcyjną ofertę sprzedaży. Nasza firma oferuje bezpłatną wycenę pojazdu oraz dojazd na wyznaczone miejsce we Wrocławiu lub okolicy. Zakres naszego działania pozwala na obsługę klientów z wielu miast województwa dolnośląskiego.

Skup samochodów dostawczych i ciężarowych

Oferta firmy AW Motors skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, które posiadają samochody dostawcze i ciężarowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów dokona profesjonalnej wyceny samochodu dostawczego i przeprowadzi bezpieczną transakcję. Gwarantujemy satysfakcję wynikającą ze współpracy z naszym skupem samochodowym we Wrocławiu.
AW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

e-mail: awmotors@vp.pl
Skup aut używanych we Wrocławiu

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2022