MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASStacja demontażu pojazdów

Stacja Demontażu pojazdów

Stacja demontażu pojazdów AWmotors to firma z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w demontażu samochodów powypadkowych oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji ze względu na ich wiek i stan techniczny. W naszej stacji demontażu pojazdów każdy samochód jest bezpiecznie rozkładany na części, które następnie są przekazywane licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom. Nasza stacja demontażu pojazdów mieści się Łagiewnikach, ale oferta skierowana jest również do klientów z Kłodzka

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Stacja demontażu pojazdów (auto szrot) charakteryzuje się :

 • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
 • płatnością gotówką.

Skup Aut 

Skup aut to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie sprzedać swój samochód. Za skupem aut przemawia przejrzystość transakcji oraz duża oszczędność czasu. 

Od kilkunastu lat działamy na rynku i skupujemy auta używane różnych marek bez względu na stan techniczny pojazdu. AWmotors oferuje skup aut na terenie Kłodzka i okolic (Skup Aut Wrocław). Chętnie współpracujemy z klientami z całej Polski. 

 • Skup aut dostawyczych / osobowych
  W największym zakresie zajmujemy się skupem aut dostawczych oraz osobowych, ale nie ograniczamy się tylko do nich. Możemy odkupić także przyczepy kempingowe, busy oraz motocykle.
 • Skup samochodów różnych marek
  Nie ograniczmy się do wybranych producentów aut. Interesują nas samochody różnych marek
  Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają nam dokonać rzetelnej wyceny, proponując warunki korzystne dla obu stron.
 • Skup aut powypadkowych
  Stan pojazdu nie musi być idealny. Interesują nas auta uszkodzone, powypadkowe czy auta przeznaczone do złomowania.

Zalety skupu aut w AwMotors

 • Minimum formalności – procedura skupu pojazdów prowadzona jest w sposób prosty i szybki, ograniczający formalności do niezbędnego minimum.
 • Szybki dojazd do klienta po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pojazdu
 • Konkurencyjne ceny skupu aut – naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny.

Auto szrot pojazdów

Auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych. Wszystkie transakcje muszą być udokumentowane i powinny wskazywać pochodzenie poszczególnych elementów. 

AWmotors to świetnie zlokalizowany auto szrot dla klientów z Kłodzka specjalizujący się w handlu silnikami i skrzyniami biegów. Nasz auto Szrot pozwala zmniejszyć koszty naprawy każdego samochodu

Usługi naszego auto szrotu oferujemy mieszkańcom zarówno Kłodzka, jak i okolicznych miejscowości. Z usług naszego auto szrotu często korzystają mieszkańcy Strzelina, Ziębic, Ząbkowic Śląskich czy Wrocławia. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne.AW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024