MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASStacja Demontażu pojazdów Łagiewniki

Skup aut Bolesławiec

Twój samochód odmówił posłuszeństwa? A może uległ poważnemu wypadkowi i naprawa szkód przewyższa koszt pojazdu? Nadszedł czas, aby pomyśleć o złomowaniu. Zgodnie z obowiązującym prawem, utylizacja pojazdu wycofanego z ruchu to Twoja odpowiedzialność. Tutaj wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom! W AWMotors obsługujemy wszystkich klientów w województwie dolnośląskim, więc jeśli szukasz auto złomu w okolicach Bolesławca – zapoznaj się z naszą ofertą.

Złomowanie aut w Bolesławcu

Dojeżdżamy do klientów z Bolesławca i okolic, odbierając uszkodzone pojazdy własnym transportem. Nasze podejście opiera się na uczciwej wycenie rynkowej, a płatność odbywa się od razu. Nie musisz martwić się formalnościami ani trudnościami związanymi z transportem – z naszą pomocą proces kasacji pojazdu jest naprawdę prosty! Nasz doświadczony zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim, abyś mógł z łatwością wyrejestrować pojazd w urzędzie i rozwiązać umowę z ubezpieczalnią. Działamy transparentnie i z poszanowaniem dla środowiska, dbając o ekologiczne podejście do utylizacji pojazdów.

 

 

Jak działamy?

Przede wszystkim zgodnie z przepisami. Nasza stacja demontażu posiada wszystkie niezbędne zezwolenia i uprawnienia do legalnego przejęcia pojazdu z oznaczeniem do złomowania.

Proces demontażu odbywa się w sposób bezpieczny zarówno dla pracowników, jak i dla środowiska. Od pierwszego kroku – czyli przyjęcia pojazdu do demontażu, poprzez rozbiórkę części do recyklingu, aż po utylizację elementów nieodnawialnych, pracujemy tak, by minimalizować wpływ naszej działalności na środowisko.

Jeśli szukasz uczciwego miejsca w Bolesławcu do zezłomowania swojego pojazdu, zapraszamy do AW Motors, firmy z dobrą historią i uczciwą ceną.

Jak dojechać do AW Motors?AW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024