MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASStacja Demontażu pojazdów Łagiewniki

Skup aut Dzierżoniów

Jeśli Twój pojazd całkowicie odmówił posłuszeństwa lub brał udział w zderzeniu, po którym zniszczenia są tak duże, że nieopłacalne w naprawie — pozostaje złomowanie. Twoim obowiązkiem jest utylizacja pojazdu wycofanego z ruchu. Możemy w tym pomóc! Jeśli chcesz zezłomować samochód zgodnie z prawem, Twój pojazd powinien zostać oddany do stacji demontażu, która posiada odpowiedni certyfikat. Tu wkraczamy my: AWMotors. Naszą specjalizacją jest profesjonalna, szybka i zgodna z prawem kasacja pojazdów. Dojeżdżamy do naszych klientów z Dzierżoniowa i odbieramy uszkodzone pojazdy własnym transportem. Wyceniamy rynkowo, płacimy od razu.

Co jest potrzebne do kasacji pojazdu?

Jeśli chcesz zezłomować swój pojazd, konieczne jest dopełnienie kilku formalności. Częścią z nich zajmiemy się sami. Po stronie kierowcy pozostają:

  • dostarczenie dowodu rejestracyjnego pojazdu i karty pojazdu (jeśli była wydana) oraz tablic rejestracyjnych — do wglądu i wypełnienia dokumentów,
  • dowód osobisty i dokument poświadczający własność pojazdu (np. umowę kupna, jeżeli samochód został zakupiony, a nie przerejestrowany).

Pojazd musi posiadać czytelny numer VIN w celu identyfikacji. Po dopełnieniu formalności do naszej Stacji Demontażu otrzymasz zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do kasacji. Z nim możesz udać się do odpowiedniego wydziału komunikacji, aby wyrejestrować pojazd. Przyda Ci się do tego:

 

Złomowanie aut z Dzierżoniowa

Działamy na terenie całego woj. dolnośląskiego, w tym również na terenie Dzierżoniowa. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy odebrać Twój unieruchomiony pojazd!

Jeśli chcesz zezłomować swoje auto w sposób ekologiczny i zgodny z prawem, skorzystaj z naszej oferty. Zajmujemy się profesjonalną kasacją i demontażem pojazdów wiekowych i powypadkowych z terenu Dzierżoniowa i okolic. Nie ma znaczenia, czy auto jest uszkodzone, zdekompletowane czy zniszczone.

Złomowanie to usługa wykonywana przez doświadczony i sprawdzony zespół, który ma na swoim koncie wiele pozytywnych opinii. Zapraszamy do naszej stacji demontażu pojazdów!

Jak dojechać do AW Motors?AW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024