MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASStacja demontażu pojazdów z Wrocławia

Stacja Demontażu pojazdów Wrocław

AwMotors to profesjonalna stacja demontażu pojazdów z Łagiewnik, która swoje usługi kieruje również do klientów z Wrocławia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w demontażu samochodów wyeksploatowanych, powypadkowych i nie nadających się do dalszego użytku. Od momentu powstania naszej stacji demontażu pojazdów z Wrocławia oferujemy kompleksową opiekę, gwarantując tym samym zadowolenie i uznanie wśród wymagających klientów.

Jak działamy?

W naszej stacji demontażu pojazdów dokonujemy niezbędnych czynności związanych z bezpiecznym dla środowiska demontażem i recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Uwzględniamy potrzeby współczesnego świata, dostosowując rozwiązania łagodne dla naszej planety. Filozofia, którą się kierujemy, tworząc stację demontażu pojazdów we Wrocławiu, to wychodzenie naprzeciw potrzebom kierowców, którzy chcą oddać nieużywany samochód w dobre ręce. 

Zakres działania auto szrotu we Wrocławiu

Dokonujemy pomiaru masy właściwej samochodu, usunięcia poduszek powietrznych, demontaż akumulatora, osuszenie pojazdu z płynów eksploatacyjnych, rozłożenie auta na części. Poszczególne elementy przekazywane są licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom.

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Nasz szrot we Wrocławiu jest w pełni legalną działalnością, której profil dedykowany jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i całych firm.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się:

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności,
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skup Aut z Wrocławia

Prowadzimy skup aut we Wrocławiu wszystkich marek, bez względu na stan techniczny pojazdów. W obszarze naszego zainteresowania znajdują się pojazdy uszkodzone, powypadkowe, stare i zaniedbane, a także samochody przeznaczone do złomowania – za każde z nich gwarantujemy otrzymanie gotówki od ręki. Zakres naszego działania pozwala na obsługę klientów z wielu miast województwa dolnośląskiego. 

Nasz skup aut działa na terenie Łagiewnik, ale z naszych usług korzysta wielu klientów z Wrocławia i okolicznych miejscowości. Skup aut za gotówkę prowadzony jest przez zespół specjalistów, którzy od wielu lat działają w branży i posiadają niezbędne doświadczenie.

Zalety skupu aut w AwMotors

  • minimum formalności – procedura skupu pojazdów prowadzona jest w sposób prosty i szybki, ograniczający formalności do niezbędnego minimum.
  • szybki dojazd do klienta po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pojazdu
  • konkurencyjne ceny skupu aut – naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny.

Auto szrot pojazdów z Wrocławia

Jesteśmy firmą z ponad 12 letnim doświadczeniem, która oferuje profesjonalny szrot i skup aut dla klientów z Wrocławia i okolic. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne  kompetencje, które pozwalają nam na sprawne przyjęcie auta na szrot i zaoferowanie klientom atrakcyjnych warunków. Oprócz możliwości sprzedaży samochodu nasz szrot oferuje możliwość zakupu części samochodowych. Specjalizujemy się w handlu silnikami i skrzyniami biegów. Przyjmujemy auta niezależnie od ich marki, modelu i stanu. 

Co należy do obowiązków kierowcy przy oddawaniu samochodu do szrotu we Wrocławiu?

Aby zostawić samochód w naszym auto szrocie, właściciel powinien dostarczyć dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz tablice rejestracyjne. W zamian za to otrzyma  zaświadczenie o kasacji, które jest potrzebne, aby wyrejestrować pojazd w miejscowym urzędzie. Usługi naszego auto szrotu oferujemy mieszkańcom zarówno Wrocławia, jak i okolicznych miejscowości. Z usług naszego auto szrotu często korzystają mieszkańcy Kłodzka, Ziębic, Ząbkowic Śląskich czy Wrocławia. Chcąc prowadzić naszą firmę kompleksowo oferujemy pełne wsparcie techniczne i sprzedaż detaliczną i hurtową. AW MOTORS

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

e-mail: awmotors@vp.pl
Auto kasacja pojazdów Strzelin, Kłodzko, Łagiewniki Ziębice, Ząbkowice Śląskie

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2021