MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASSkup Aut Strzelin

Stacja Demontażu pojazdów Łagiewniki

Stacja demontażu pojazdów AWmotors to firma z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w demontażu samochodów powypadkowych oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji ze względu na ich wiek i stan techniczny. W naszej stacji demontażu pojazdów każdy samochód jest bezpiecznie rozkładany na części, które następnie są przekazywane licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom.

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skup Aut w Łagiewnikach

AWmotors oferuje skup aut na terenie Łagiewnik i okolic (Skup Aut Wrocław). Skupujemy auta używane różnych marek bez względu na stan techniczny pojazdu. Interesują nas auta uszkodzone, powypadkowe czy auta przeznaczone do złomowania.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut?

Do skupu aut warto oddać samochody, których sprzedaż na rynku wtórnym może być trudna ze względu na ich wiek lub poziom wyeksploatowania. Dzięki sprzedaży pojazdu w skupie aut w Łagiewnikach unikniemy kosztów wynikających z konieczności utrzymania pojazdu. Ze skupu aut korzystają właściciele powypadkowych i niesprawnych samochodów, których naprawa jest często nieopłacalna. Jednym z największych atutów skupu aut jest szybkość transakcji. Sprzedaż auta przeprowadzana jest szybko, a formalności ograniczone są do minimum, dzięki czemu pieniądze można otrzymać od ręki. Należy pamiętać, że wartość skupowanego samochodu jest zależna głównie od wagi pojazdu.

Zalety skupu aut w AwMotors

  • minimum formalności – procedura skupu pojazdów prowadzona jest w sposób prosty i szybki, ograniczający formalności do niezbędnego minimum.
  • szybki dojazd do Kłodzka po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pojazdu
  • konkurencyjne ceny skupu aut – naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny.

Zobacz również ofertę skupu Aut we Wrocławiu

Auto szrot w Łagiewnikach

Auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych. Specjalizujemy się w handlu silnikami i skrzyniami biegów.

Usługi naszego auto szrotu oferujemy mieszkańcom zarówno Łagiewnik, jak i okolicznych miejscowości. Z usług naszego auto szrotu często korzystają mieszkańcy Strzelina, Ziębic, Ząbkowic Śląskich, Kłodzka czy Wrocławia. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne.

Legalny skup aut ŁagiewnikiAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024