MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASSkup Aut Kłodzko- skupujemy samochody za gotówkę

Wyszukaj samochód

lub przejdź do listy wszystkich pojazdów

Nasze wszystkie auta

Profesjonalny skup aut Kłodzko

Nasz Skup Aut używanych Kłodzko funkcjonuje na rynku od ponad 12 lat. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że mamy na koncie dziesiątki zrealizowanych transakcji. Działamy na terenie całego Kłodzka, ale nasz usługi kierujemy do właścicieli pojazdów z okolicznych miejscowości takich jak Wrocław Strzelin, Ząbkowice Śląskie czy Ziębice. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego w zależności od życzenia klienta, jesteśmy w stanie dojechać do klienta, pod wskazany przez niego adres. Prowadzimy Skup pojazdów aby pomóc osobom, które chcą pozbyć się problemu w postaci wysłużonego auta. Z nami nie musisz martwić się o sprzedaż swojego auta. Kupujemy samochody osobowe, samochody używane w dobrym stanie technicznym, jak również te niesprawne.


AW MOTORS – Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604 pokaż numer
Sprzedaż części
tel. 732 pokaż numer
Złomowanie pojazdów
tel. 664 pokaż numer
tel. 728 pokaż numer

Lub napisz do nas


Czym jest skup samochodów Kłodzko?

Skup aut – jak sama nazwa wskazuje – okupuje stare, używane samochody, które mogą być w każdym stanie technicznym. Daje to możliwość sprzedaży auta bez względu na jego wiek, zniszczenie, niesprawność, a nawet jeśli pojazd jest wypadkowy bądź poleasingowany. Skup aut działa na bardzo podobnych zasadach jak auto komisy samochodowe. Jednak te drugie są jedynie pośrednikami pomiędzy sprzedającym a kupującym, natomiast skupy aut za gotówkę stają się bezpośrednimi nabywcami sprzedawanego pojazdu. Co istotne, nie pobierają one żadnej prowizji za kupno i sprzedaż pojazdu.

Rzetelność i uczciwość to główne atuty naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja była przeprowadzana w sposób transparentny. W AW Motors pracują specjaliści w dziedzinie motoryzacji, którzy potrafią szybko i trafnie dokonać wyceny auta.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skupujemy każde auto za gotówkę

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym i czasochłonnym zadaniem jest zbycie starego pojazdu. Wystawianie ogłoszeń oraz kontaktowanie się z wieloma potencjalnymi klientami wymaga poświęcenia czasu, uwagi, a także potrafi być wyczerpujące. Korzystając z usług naszej firmy, pozbędziesz się auta szybko i sprawnie. Tym samym zaoszczędzisz sporo czasu na odbieraniu telefonów od potencjalnych kupców. Skup Aut z Kłodzka cieszy się ona sporym zainteresowaniem ze względu na łatwy sposób sprzedaży starych i używanych samochodów. Jesteśmy zainteresowani najpopularniejszymi markami i modelami aut, więc bez obaw możemy dokonać wyceny każdego auta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a w naszej pracy skupiamy się, aby nasze usługi były świadczone kompleksowo i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Skup Aut Kłodzko

Najlepszy skup aut powypadkowych i uszkodzonych Kłodzko

AW Motors nie ogranicza się do kupna wyłącznie sprawnych pojazdów. Interesują nas wszystkie auta, w tym samochody uszkodzone, powypadkowe, stare i zaniedbane, a także samochody przeznaczone do złomowania. Za każdy pojazd wypłacamy gotówkę na miejscu.

W przypadku poważnej awarii auta, gdy jego naprawa okazuje się nieopłacalna, bardzo korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze skupu aut uszkodzonych i powypadkowych za gotówkę. Dbamy o to, by transakcja była przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, a klient uzyskał atrakcyjną ofertę sprzedaży. Oferujemy naszą propozycję cenową oraz dojazd na wyznaczone miejsce w Kłodzku lub okolicy. Zakres naszego działania pozwala na obsługę klientów z wielu miast województwa dolnośląskiego.

Skup wszystkich aut osobowych

Zdecydowanie najwięcej klientów z Kłodzka oddaje do naszej firmy osobowe. Warto pamiętać, że każdy kilogram podnosi wartość pojazdu, dlatego im jest ono cięższe, tym możemy liczyć na wyższą wycenę. W nasze ręce trafiają samochody w różnym stanie, często możemy w nich znaleźć sporo części samochodowych nadających się do dalszego wykorzystania. W większości przypadków samochody osobowe trafiające do skupu są mocno zużyte, niemożliwe do dalszej odsprzedaży. Klienci niejednokrotnie traktują nas jako ostatnią deskę ratunku.

Skup samochodów dostawczych i ciężarowych

Oferta firmy AW Motors skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, które posiadają samochody dostawcze i ciężarowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów dokona profesjonalnej wyceny samochodu dostawczego i przeprowadzi bezpieczną transakcję. Gwarantujemy satysfakcję wynikającą ze współpracy z naszym skupem samochodowym w Kłodzku.


AW MOTORS – Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604 pokaż numer
Sprzedaż części
tel. 732 pokaż numer
Złomowanie pojazdów
tel. 664 pokaż numer
tel. 728 pokaż numer

Lub napisz do nasAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024