MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASSkup Aut używanych Wrocław

Wyszukaj samochód

lub przejdź do listy wszystkich pojazdów

Nasze wszystkie auta

Profesjonalny skup używanych Wrocław

Nasz Skup Aut używanych Wrocław funkcjonuje na rynku od ponad 12 lat. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że mamy na koncie dziesiątki zrealizowanych transakcji. Działamy na terenie całego Wrocławia, ale nasz usługi kierujemy do właścicieli pojazdów z okolicznych miejscowości takich jak Strzelin, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie czy Ziębice. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego w zależności od życzenia klienta, jesteśmy w stanie dojechać do klienta, pod wskazany przez niego adres. Prowadzimy Skup pojazdów aby pomóc osobom, które chcą pozbyć się problemu w postaci wysłużonego auta. Z nami nie musisz martwić się o sprzedaż swojego auta. Kupujemy samochody osobowe, samochody używane w dobrym stanie technicznym, jak również te niesprawne.


AW MOTORS – Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604 pokaż numer
Sprzedaż części
tel. 732 pokaż numer
Złomowanie pojazdów
tel. 664 pokaż numer
tel. 728 pokaż numer

Lub napisz do nas


Czym jest skup samochodów Wrocław?

Skup aut – jak sama nazwa wskazuje – okupuje stare, używane samochody, które mogą być w każdym stanie technicznym. Daje to możliwość sprzedaży auta bez względu na jego wiek, zniszczenie, niesprawność, a nawet jeśli pojazd jest wypadkowy bądź poleasingowany. Skup aut działa na bardzo podobnych zasadach jak auto komisy samochodowe. Jednak te drugie są jedynie pośrednikami pomiędzy sprzedającym a kupującym, natomiast skupy aut za gotówkę stają się bezpośrednimi nabywcami sprzedawanego pojazdu. Co istotne, nie pobierają one żadnej prowizji za kupno i sprzedaż pojazdu.

Rzetelność i uczciwość to główne atuty naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja była przeprowadzana w sposób transparentny. W AW Motors pracują specjaliści w dziedzinie motoryzacji, którzy potrafią szybko i trafnie dokonać wyceny auta. Nasz Skup Aut we Wrocławiu błyskawicznie realizuje swoje usługi, dzięki czemu udało nam się zyskać szerokie grono zadowolonych klientów. Klienci cenią nas za profesjonalne podejście do każdej transakcji. Jesteśmy dostępni niemal o każdej godzinie i odpowiadamy na każde zgłoszenie.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skupujemy każde auto za gotówkę

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym i czasochłonnym zadaniem jest zbycie starego pojazdu. Wystawianie ogłoszeń oraz kontaktowanie się z wieloma potencjalnymi klientami wymaga poświęcenia czasu, uwagi, a także potrafi być wyczerpujące. Korzystając z usług naszej firmy, pozbędziesz się auta szybko i sprawnie. Tym samym zaoszczędzisz sporo czasu na odbieraniu telefonów od potencjalnych kupców. Skup Aut z Wrocławia cieszy się ona sporym zainteresowaniem ze względu na łatwy sposób sprzedaży starych i używanych samochodów. Jesteśmy zainteresowani najpopularniejszymi markami i modelami aut, więc bez obaw możemy dokonać wyceny każdego auta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a w naszej pracy skupiamy się, aby nasze usługi były świadczone kompleksowo i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Skup Aut Wrocław

 

Skup wszystkich używanych aut osobowych

Zdecydowanie najwięcej klientów z Wrocławia oddaje do naszej firmy osobowe. Warto pamiętać, że każdy kilogram podnosi wartość pojazdu, dlatego im jest ono cięższe, tym możemy liczyć na wyższą wycenę. W nasze ręce trafiają samochody w różnym stanie, często możemy w nich znaleźć sporo części samochodowych nadających się do dalszego wykorzystania. W większości przypadków samochody osobowe trafiające do skupu są mocno zużyte, niemożliwe do dalszej odsprzedaży. Klienci niejednokrotnie traktują nas jako ostatnią deskę ratunku. Uczciwe i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że jesteśmy wyróżniającą się firmą na wrocławskim rynku.

Skup samochodów dostawczych i ciężarowych

Oferta firmy AW Motors skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, które posiadają samochody dostawcze i ciężarowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów dokona profesjonalnej wyceny samochodu dostawczego i przeprowadzi bezpieczną transakcję. Gwarantujemy satysfakcję wynikającą ze współpracy z naszym skupem samochodowym we Wrocławiu.


AW MOTORS – Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604 pokaż numer
Sprzedaż części
tel. 732 pokaż numer
Złomowanie pojazdów
tel. 664 pokaż numer
tel. 728 pokaż numer

Lub napisz do nasAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut używanych we Wrocławiu

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024