MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASStacja demontażu pojazdów z Ziębic

Stacja Demontażu pojazdów Ziębice

Stacja demontażu pojazdów AWmotors to firma z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w demontażu samochodów powypadkowych oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji ze względu na ich wiek i stan techniczny. W naszej stacji demontażu pojazdów każdy samochód jest bezpiecznie rozkładany na części, które następnie są przekazywane licencjonowanym odbiorcom – hutom, rafineriom czy cementowniom. Nasza stacja demontażu pojazdów mieści się Łagiewnikach, ale oferta skierowana jest również do klientów z Ziębic.

Wystawiamy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych i firm.

Stacja demontażu pojazdów AwMotors charakteryzuje się :

  • szybkim i profesjonalnym procesem załatwiania formalności
  • elastycznością,
  • możliwością odebrania samochodu spod domu klienta,
  • płatnością gotówką.

Skup Aut z Ziębic

AWmotors oferuje skup aut na terenie Łagiewnik, Ziębic i okolic (Skup Aut Wrocław). Skupujemy auta używane różnych marek bez względu na stan techniczny pojazdu. Interesują nas auta uszkodzone, powypadkowe czy auta przeznaczone do złomowania.

Zalety skupu aut w AwMotors

  • Minimum formalności – procedura skupu pojazdów prowadzona jest w sposób prosty i szybki, ograniczający formalności do niezbędnego minimum.
  • Szybki dojazd do klienta po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pojazdu
  • Konkurencyjne ceny skupu aut – naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny.

Zobacz również ofertę skupu Aut we Wrocławiu

Auto szrot pojazdów z Ziębic

Auto szrot to miejsce, w którym pozbędziesz się pojazdu, a jednocześnie dokonasz zakupu części samochodowych. Specjalizujemy się w handlu silnikami i skrzyniami biegów.

Usługi naszego auto szrotu oferujemy mieszkańcom zarówno Ziębic, jak i okolicznych miejscowości. Z usług naszego auto szrotu często korzystają mieszkańcy KłodzkaZąbkowic ŚląskichStrzelina czy Wrocławia. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne.

Profesjonalny skup aut ZiębiceAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024