MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NASSzukasz używanej części do swojego pojazdu? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

AW MOTORS

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Części samochodowe

tel. +48 604 418 828
tel. +48 732 890 883

 

Specjalizujemy się w demontażu pojazdów, jak również w sprzedaży części używanych do samochodów do niemal wszystkich marek. Posiadamy bardzo szeroką ofertę oryginalnych części samochodowych odzyskanych w ramach recyklingu pojazdów. W trakcie demontażu pojazdów okazuje się, że wiele elementów jest w pełni sprawnych i nadają się do dalszej eksploatacji. Jeżeli ich stan techniczny jest odpowiedni i nie są mocno zużyte, to po dokładnej selekcji trafiają do dalszej sprzedaży.

 

Zakup używanych części samochodowych to doskonałe rozwiązanie, gdy jest problem ze znalezieniem części zamiennych do swojego pojazdu, a nowe są zbyt drogie. Korzystając z usługi firmy AW Motors, możesz szybko przywrócić swój samochód do pełnej sprawności, przy niskich nakładach finansowych.

Każda z oferowanych części jest dokładnie sprawdzana i testowana przez wykwalifikowanych specjalistów, aby mieć pewność, że nadają się do dalszej eksploatacji. Wszystkie elementy mają udokumentowane podchodzenie, a także posiadają gwarancję legalności. Na każdą część mechaniczną udzielimy gwarancji rozruchowej, dzięki czemu kupujący będzie miał możliwość wymiany albo zwrotu wybranego towaru.

 

W asortymencie naszego auto szrotu znajduje się kilka tysięcy różnych części do mniej lub bardziej znanych marek i modeli pojazdów. Można tu znaleźć elementy blacharskie, takie jak błotniki, zderzaki czy drzwi, ale również te mechaniczne. Dla wielu kierowców jest to jedyna szansa na znalezienie potrzebnego elementu. Kadra doświadczonych pracowników pomoże w doborze odpowiednich produktów i udzieli niezbędnych wskazówek. Poprzez kontakt telefoniczny udzielimy informacji o dostępności i cenie poszukiwanej części.

 

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów zamieszkujących na terenie całego województwa dolnośląskiego, w szczególności do mieszkańców Wrocławia, Strzelina, Kłodzka oraz innych miast w regionie.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele części samochodowych, między innymi:

– silniki,
– skrzynie biegów,
– turbosprężarki,
– sprzęgła,
– koła dwumasowe,
– sprężarki klimatyzacji
– alternatory,
– rozruszniki,
– pompy wtryskowe,
– wtryskiwacze,
– pompy wspomagania,
– przepustnice,
– części silników (tłoki, korbowody, wały korbowe)
– części karoserii samochodowychAW MOTORS - Skup Aut

ul. Słowiańska 33b 58-210 Łagiewniki

ZADZWOŃ DO NAS

Sprzedaż części
tel. 604-418-828
Sprzedaż części
tel. 732-890-883
Złomowanie pojazdów
tel. 664-940-133
tel. 728-997-726

Lub napisz do nas

Skup aut Wrocław

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2024